- Cast A -
Friday 6/7@6pm & Sunday 6/9@1pm
1. YDPG-Miss Korynn 7:15-7:45 - Siobhan Sanders, Echo Lund, Lana Phillips, Peyton Boyd, Keira Danzey, Vanessa Lopez, Juliet Yantz
2. Tuesday Butterfly Ballet 2:45-3:15 - Charlotte Banaag, Harper Brown, Marie Bishop, Aria Haddad, Reagan Torres, Kaia Torres
3. Monday M.T. 2 5:45-6:30 - Julaine Graden, Juliet Yantz, Izzy Perez, Gracie Taylor, Eiley Phillips, Courtney Koger, Aila Allen, Peyton Boyd, Maddie Crabtree, Nasia Chronopoulos
4. Wednesday Bluebird Ballet 2:30-3:00 - Bailey Morgan, Naomi Jackson
5. Tuesday Contemporary 3 7:454-8:45 - Alexa Beardon, Echo Lund, Lana Phillips, Kelsey Howard, Chezi Graves, JoJo Roberts, Vanessa Lopez
6. Friday Beg Tap 2:45-3:30 - Kaylee Smith, Gwen Jones, Kenzie Sloan
7. Monday Ballet 3 8:00-9:15 - Julaine Graden, Halley Wilson, Charlotte Allen, Ellianah Allen, Gracie Taylor, Aila Allen, Makenna Venable, Peyton Boyd, Madison Crabtree, Layla Crabtree, Keira Danzey
8. Thursday Hamster Hip Hop 3:45-4:15 - Hazel Stull, Liana Goodman, Bowie Galvez, Layla Cook, Dominick Gaiti
9. YDPG-Miss Korynn 7:15-7:45 - Siobhan Sanders, Echo Lund, Lana Phillips, Peyton Boyd, Keira Danzey, Vanessa Lopez, Juliet Yantz
10. Friday Beg Ballet 5:30-6:15 - Abbie Sepulveda, Claire Sposeto, Marlee Talavera, Charm Hetherington, Martha Hermansen, Scarlette Viramontes, Etta Amodeo, Emma Cullen, Kaley Funes, Nina Amodeo, Charlotte Perez, Rhys Jones, Julie Morgan, Amirah Loza
11. JOJO SOLO - Josephine Roberts
12. Thursday Hip Hop 2 7:00-7:45 - Skylar Craig, Siobhan Sanders, Lana Phillips, Peyton Boyd, Ava Guerrero, Echo Lund, Vanessa Lopez
13. Friday Basic Hip Hop 3:30-4:00 - Winter Simon, River Rodriguez
14. Saturday Bluebird Ballet 10:30-11:00 - Ella VanTassel, Elene Medina, Vivian Wheatley, Saige Black, Abigail Clark, Cassidy Munoz
15. Monday Ballet 4 6:45-8:00 - Skylar Craig, Siobhan Sanders, Alexa Beardon, Lana Phillips, Gretchen Lewis, Kelsey Howard, Chezi Graves, Ella Ciccanti, JoJo Roberts, Allison Reasons, Vanessa Lopez
16. Saturday Jaguar Jazz 11:45-12:15 - Melody Sambo, Zoey Sambo, Nadya Dukes
17. Monday Basic Tap 3:30-4:15 - Julie Morgan, Madelyn Torres, Winter Simon, Brooke Hayes, Eva Rice, Kenzie Elsee, Ellie McGann
INTERMISSION
18. Wednesday Musical Theater 3 7:00-8:00 - Echo Lund, Siobhan Sanders, Alexa Beardon, Lana Phillips, Kelsey Howard, JoJo Roberts, Chezi Graves, Michayla Ogburn, Vanessa Lopez, Amy Calderwood
19. Saturday B/T Combo 11:00-11:45 - Fiona VanTassel, Nadya Dukes, Emma Neil, Winter Simon, Molly Sipes, Zoey Sambo, Rylee Corral, Charlotte Smith, Gianna Rivas, Melody Sambo
20. Monday Contemporary 2 5-5:45 - Skylar Craig, Siobhan Sanders, Alexa Beardon, Eiley Phillips, Peyton Boyd, Nasia Chronopoulos, Vanessa Lopez
21. Friday Beg Hip Hop 6:45-7:30 - Emaree Eliason, Kenzie Elsee, Charm Hetherington, Marlee Talavera, Fatima Lara, Ava Bouie
22. JOJO & Alexa Duet
23. Tuesday Basic Ballet 2:45-3:30 - Selene Stewart, Bailey Brown, Winter Simon, Scarlett Miller, Audie Amodeo, Victoria Olivas
24. Wednesday Tap 4 8:00-9:00 - Echo Lund, Siobhan Sanders, Alexa Beardon, Lana Phillips, JoJo Roberts, Alexa Guerrero, Michayla Ogburn, Amy Calderwood, Kelsey Howard
25. Friday B/T Combo 3:15-4:00 - Everly Ables, Lily Bishop, Charlotte DeLaRosa, Emily DeLaRosa
26. Thursday Basic Hip Hop 4:15-4:45 - Nadya Dukes, Emelia Koger, Adysn McDole, Nova Purcell, Colbie Galvez, Alexa Cook
27. Thursday Jazz 4 7:45-9:00 - Alexa Beardon, Echo Lund, Lana Phillips, Kelsey Howard, Chezi Graves, JoJo Roberts, Michayla Ogburn, Vanessa Lopez, Amy Calderwood, Korynn Nagle
28. Friday Jaguar Jazz 4:00-4:30 - Olivia Ramos, Kennedy Haton, Luna Garcia, Maylee Campbell, Dakota Lammers
29. YDPG-Miss Korynn 7:15-7:45 - Siobhan Sanders, Echo Lund, Lana Phillips, Peyton Boyd, Keira Danzey, Vanessa Lopez, Juliet Yantz